Kolory profili elastycznych

Standardowe kolory profili elastycznych to pasy żółto-czarne. Dwukolorowe zabezpieczenia w odcinkach 1 lub 5 m dostępne są w magazynie sklepu (wysyłka do 2-óch dni roboczych). Ofertę uzupełniają profile 2D i 3D zachowane w czarnej kolorystyce oraz modele magnetyczne - żółto-czarne osłony, które wyposażone zostały w pasy taśmy magnetycznej.

Profile elastyczne czarne o długości 1 lub 5 m produkowane są na życzenie Klienta, czas realizacji wynosi ok. 4 tygodni. Istnieje również możliwość wykonania profili biało-czerwonych i białych, w celu otrzymania wyceny prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

Profile elastyczne:

Profile ostrzegawcze PI dostępne na stronie sklepu to zabezpieczenia piankowe pokryte żółto-czarnym laminatem. W ofercie wyróżniono również profile fotoluminescencyjne, które świecą w ciemności po wcześniejszej ekspozycji na światło dzienne. Zabezpieczenia posiadają biało-czarne pasy, biały kolor to warstwa fotoluminescencyjna.

Profile PI niestandardowe produkowane są zgodnie z wytycznymi, projektem Klienta. Maksymalna długość osłony to 2 m, najkrótszy możliwy odcinek - 20 cm. Zabezpieczenia piankowe mogą zostać pokryte laminatem w dowolnej kolorystyce lub z indywidualnym nadrukiem (logo firmy, grafika).

Profile piankowe PI:

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl